Віртуальна
            екскурсія
    
Електронний каталог книг

ЛЮБІ ДІТИ !

       Нам хочеться, щоб ви всі були щасливими, здоровими, щоб виросли справжніми господарями  планети Земля, бережливо ставились до всього живого, примножили                                                          багатства держави.                                                                                              Всі дороги для вас відкриті. Яку ж з них вибрати?                                                 Є такий дім у світі, в якому письменники склали для вас путівник по життю.                      Цей  дивний дім зветься „Бібліотека”.

       В нашому місті теж є Центральна дитяча бібліотека. Вона носить ім’я видатного російського поета О. С. Пушкіна. Але жителі міста називають її просто КНИЖЧИН ДІМ.

                                          

 Ми пропонуємо вам віртуальну екскурсію нашою бібліотекою, де вас завжди чекають, вам завжди раді і роблять все, щоб вам тут було зручно і комфортно.

       І ось ви в КНИЖЧИНОМУ ДОМІ. Він складається з молодшого і середнього відділів обслуговування.

   Кто у нас в библиотеке самый потрясающий?
  Это младшенький отдел, малышей встречающий!
  Куклы, игры, буквари, их знакомя  с миром,
  Навсегда наш «КНИЖКИН ДОМ»                                       делают кумиром.

   У молодшому відділі роблять  перші кроки в країну      Читалію дошкільнята  та  учні 1 - 4 класів. Для них      тут зібрані  змістовні і  гарно   ілюстровані   книги      різноманітної тематики, які допоможуть відповісти на тисячу „Чому?”. А художня література навчить співчувати, ділитися добром з оточуючими, чекати нових пригод. Тут можна посидіти в дитячому куточку в обіймах з м’якими  іграшками, пограти в настільні ігри, полистати Велику Книгу казок.                                                  Скориставшись абонементом (видача книжок додому), ви зможете цілий місяць читати книжку, роздивлятися малюнки вдома. В зазначений строк книгу необхідно повернути в бібліотеку - вона потрібна іншим дітям.

       А якщо не встигли прочитати? Не біда, приходьте в бібліотеку і попросіть продовжити термін. Від’їжджаючи на канікули, не забудьте повернути книгу до бібліотеки.

     Книжок у світі величезна кількість. Але деякі з них можуть знадобитися читачам у будь-який день. Такі книжки додому не видаються, а постійно знаходяться в читальній залі бібліотеки. Там завжди повинна бути тиша.

                                                                                  В читальном зале тишина
             Нам особенно нужна.
         Уходите, разговоры,
         В вестибюли, в коридоры!
         Не мешайте нам читать,
         Фантазировать, мечтать.
         В тишине библиотечной
         Каждый слышит голоса,
         Речи птичьи, человечьи.
                                                           В каждой книге – чудеса!
                                                           Смотрит в книгу мальчик справа -
                                                           Путешествует в Варшаву.
             Малышу у окна,
         Вся Галактика видна,
         Две девчонки-синеглазки
         Перечитывают сказки,
         И на розовом коне
         Мчат при Солнце и Луне.
         Все сидят в читальном зале,
         Но мечтой умчались в дали.
                                                           И, конечно, тишина
                                                           Здесь особенно нужна.
       В читальну залу нашої бібліотеки діти приходять цілими класами, групами продовженого дня. Бібліотекарі Бондаренко Т.О. та Шпит Л. М. читають їм казки, проводить літературні ігри, вікторини, знайомить з новими журналами. Тут проходять заняття гуртків за інтересами „Дивосвіт” та "Маленький читайлик".
                                                       Из бумаги и картона
     Смастерили Бибигона,
     Из фольги и пластилина
     Вылепили Буратино,
     А солдатик оловянный
     Оказался деревянный!
     Платье сказочной принцессы
     Из простой соломы,
     Из еловых шишек - бесы,
     Водяной и гномы.
                                                                                                         Все годится мех и нитки -
                                                         Для зайчат и мишек,-
                                                         Будто ожили картинки
                                                         Всех любимых книжек!

     Затишна атмосфера читальної зали надихає маленьких читачів висловлювати свої думки у власних творах і передавати фантазії в малюнках і саморобках.

       Часто в гості до дітей приходять  цікаві люди нашого міста. Вони розповідають про своє життя, пропрофесії та любимі книжки. Щоб не пропустити  цікавий захід, що проходе в бібліотеці, приходьте до бібліотеки частіше, слідкуйте за оголошеннями, розміщеними на сайті  нашої бібліотеки.

       Гостинно зустрічають читачів в відділі обслуговування учнів 5-9 класів та керівників дитячого читання ( вчителів та батьків ). 

 

         Это средний наш отдел,
         Фонды развивающий,
         Просвещающий подростков,
         Их же развлекающий,
         Принимающий глупышек,
         Умниц выпускающий.
    

         Більш як 1500 серйозних  і вдумливих читачів відвідують наш абонемент, в фондах якого зібрані кращі зразки української і зарубіжної  художньої літератури, галузева література на всі читацькі смаки. 

   Бібліотечний фонд  розкритий за допомогою яскравих ілюстрованих книжкових виставок, а чуйні бібліотекарі Ращупкіна Н.О., Бітюкова А.Ф., Подгорна К.І. допомагають  читачам орієнтуватися в безкрайньому  книжковому океані. Шанувальники гострих відчуттів знаходять тут книги пригодницького характеру та класичні твори світової і вітчизняної фантастики, фентезі. Вся ця література та великий вибір періодичних видань допомагає читачам працювати та вчитися, удосконалювати свої знання, розвивати свій творчий потенціал, готуватися до вибраної професій. 

       Юні друзі ! Чи знайдеться серед вас такий, хто не любить новин? Звичайно ж ні. Всі ви дуже допитливі. Про  новини ви дізнаєтесь з великої кількості газет і журналів, нових книг, які отримує читальний зал для дітей середнього і старшого шкільного віку. Це найбільш відвідуваний відділ нашої бібліотеки. Його читачами є понад 3,5 тисячі чоловік. Їх притягує сюди великий вибір нових енциклопедій, довідників, словарів, науково-пізнавальної і художньої  літератури на допомогу вивченню шкільної програми, зустрічі з однолітками.                                                                                                                                                                     Вже  традиційними стали в бібліотеці зустрічі наших читачів з видатними людьми нашого міста: ветеранами Великої Вітчизняної війни, воїнами АТО, ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, поетами: Максименком О., Малєєвою-Власовою Н., Дударчик З, Супліченком М., Дятліковою Т. та інш.; працівниками правоохоронних органів, психологами, лікарями, які організовують для вас працівники нашої бібліотеки Вірко Н. Г., Сальнікова  А.М. та Кондратьєва І.О.  

       Надзвичайно цікаво й урочисто проходять щорічно: Всеукраїнська неділя дитячої та юнацької книги, Літня програма читання „Літній вояж, або 90 днів на книжкових островах”, Шевченківські та Рибалківські читання, конкурс „Найкращій читач року” та інші цікаві заходи.                                                                   Очолює і організовує роботу відділу обслуговування Шпит Л.М., яка уміло координує роботу бібліотеки з педагогічним колективами, центром соціального захисту дітей, сім’ї і молоді міста, центром позашкільної роботи та іншими установами, тим самим широко рекламуючи роботу бібліотеки в місті.

     Друзі! З кожним роком ви стаєте старшими і життя ставить перед вами серйозні задачі, вирішити які вам допоможе знову ж таки наша бібліотека. 

Кто у нас в библиотеке все-все-все всезнающий?
Это - библиограф наш, знанья собирающий
В каталоги, картотеки, списки, указатели,
С мировым информпространством                                              находясь в приятелях!

       З великою повагою відносяться наші читачі до головного бібліографа Якименко Н.І., яка завжди допоможе вам написати твір, реферат, наукову роботу, скласти списки літератури, знайти інформацію в електронних базах даних або в мережі Інтернет. 

       Завжди багатолюдно в Інтернет-центрі нашої бібліотеки, де вас зустріне і навчить навігації в Мережі його співробітник Білик Наталія Вікторівна. Групові тренінги, змагання комп’ютерних геймерів, віртуальні екскурсії та подорожі цікавими сайтами, Літня Інтернет-школа, вільний простір для спілкування підлітків "Loft" (з англ. - горище), віртуальний відеозал "КіноМишк@" та багато інших цікавих заходів приваблюють сюди читачів-дітей. Вчителі та батьки також часто відвідують Інтернет-центр. Кожен знаходить для себе потрібну інформацію. 

                                                                   А очолює нашу бібліотеку справжній професіонал, людина, яка любить дітей та свою справу, людина, що веде за собою увесь колектив до нових  творчих вершин – Бахман Ганна Леонідівна.

                           Шановні друзі !

 На цьому закінчилася наша віртуальна екскурсія центральною дитячою бібліотекою ім. О. С. Пушкіна. Але наші реальні зустрічі попереду.                                  Ми  завжди раді зустрічі з Вами і працюємо тільки для Вас!

наверх      на головну

Розробка сайту ServerGroup
Copyright @ 2006-2017,  Краматорська центральна міська бібліотека для дітей ім. Пушкіна