Академія родинних наук
    
Електронний каталог книг

Книжчин  дім  для  Вас  та  Ваших  дітей !

Шановні мами і тата, бабусі й дідусі, брати і сестри, вчителі та вихователі!

  Хочемо нагадати вам, що Центральна міська БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ — одна з небагатьох установ у нашому місті, яка зробить все, щоб допомогти вам виростити і виховати ваших дітей ерудованими, начитаними, добрими, чуйними і вихованими. До того ж майже всі послуги ЦМДБ надає безкоштовно.

Що ж може запропонувати вам бібліотека?

Ви можете отримати “нешкідливі поради для батьків” або скористатися списком цікавих Інтернет-ресурсів.

   Прекрасний книжковий фонд дитячої та юнацької літератури, який бібліотека збирала протягом багатьох років і в якому знайдуться книги на будь-який смак: енциклопедії, словники, довідники, детективи, фантастика, науково-популярна література, книги про тварин, мемуари, книги з істории, мистецтва, техники… А також великий вибір періодичних видань для юних читачів та дорослих: «Барвінок», «Дисней для малышей», «Вини и его друзья», «Мурзилка», «Ухтышка», «Гео», «Дошкільне виховання», «Палітра педагога», «Праздник в школе», «Детективы Искателя», «Чем развлечь гостей», «Штучка», «Сокол», «Cool», «Oops», «Караван историй», «Мир собак», «Лиза. Мой уютный дом», «Женский журнал» та багато інших.

   Бібліотекарів хвилює, що у молодого покоління падає інтерес до книги і зростає залежність від телебачення та комп’ютерних ігор. Психологи і педагоги говорять про розвиток неграмотності та кліпове мислення у дітей та юнацтва. Щоб хоч якось запобігти цьому, бібліотека проводить багато різноманітних заходів, мета яких — інтелектуальний і моральний розвиток юних читачів.

   Є в бібліотеці програми та заходи, направлені на виховання любові до свого краю, Батьківщини, її минулого, бережливому ставленню до природи.

   Книжчин дім проводить заходи з популизації інформації про мистецтво, живопис, скульптуру, декоративно-прикладне мистецтво, музику.

   Часто у старшокласників, студентів, а також їх батьків і педагогів виникають труднощі в пошуку матеріалу для докладів, рефератів, шкільних творів, курсовихта в підготовці домашніх завдань. Бібліотека пропонує вам скористатися не лише допомогою спеціалістів – бібліотекарів та бібліографів, а й відвідати заняття з основ інформаційної культури.

   Багато років бібліотека являється у місті методичним центром по работі з дітьми та дитячою  книгою. Спеціалісти бібліотеки завжди дадуть вам кваліфіковану консультацію по культурі читання, розкажуть про нові форми работи з книгою, запропонують сценарії заходів до українських, родинних і шкільних свят та знаменних дат,  класних годин тощо...

Сподіваємося, що ваше спілкування з бібліотекою буде взаємно приємним та корисним.

Чекаємо на вас!  

[наверх]  [на головну]

Розробка сайту ServerGroup
Copyright @ 2006-2017,  Краматорська центральна міська бібліотека для дітей ім. Пушкіна