Як  пройти  у  Інтернет?
    
Електронний каталог книг

Друже!

Ти робиш перші кроки у Мережу Інтернет - чудовий світ інформації, що не має жодних кордонів, жодних перепон. Мандруючи Інтернетом, ти пізнаєш багато цікавого й важливого, знайдеш нових друзів, змістовно проведеш час дозвілля.

   Бажаємо тобі щасливої мандрівки! Але спочатку – кілька порад.

                               Як знайти потрібну інформацію, потрібну веб-сторінку?

   Якщо ти знаєш її точну адресу, то цю адресу слід вписати  у віконечко «Адреса» і натиснути на клавіатурі клавішу «Enter».

   Якщо ти адреси не знаєш, тобі доведеться скористатись допомогою пошукової служби Інтернету. Що для цього треба зробити?

   Натисни ліву кнопку «миші» на малюнку, де зображена лупа.

   На екрані зліва з’явиться нове вікно: «Пошук». Напиши назву предмету, явища, прізвище або тему твого пошуку і натисни на кнопку «Пошук».

   Можна шукати інформацію і за допомогою спеціальних пошукових сайтів. Для цього у віконці «Адреса» слід написати ім’я такого сайту. Список подібних сайтів-пошуковиків знайдеш тут.

  На пошукових сайтах (серверах) можна шукати не лише за словом, виразом, темою, написаними тобою у вікні для пошуку, але й за тематичними рубриками каталогів, які розміщені на кожному такому сайті: “Новини”, “Культура”, “Навчання”, “Реферати” та інші, або за назвою регіону  (наприклад - “Донецьк”).

     Мережа Інтернет дуже величезна ! Як же не заблукати у ній ?

   Подивись уважно на панель інструментів. На ній ти побачиш зображення хатинки.   Де б ти не знаходився у Мережі, слід лише натиснути на неї лівою клавішою миші, і ти відразу ж повернешся додому, тобто на домашню сторінку, з якої ти починав свою мандрівку.

   Якщо тобі сподобаються якісь  адреси у Всесвітньому Павутинні, ти можеш  занести їх до папки «Вибране», що помічена зірочкою . Зробити це можна так: у віконечку програми Internet Explorer  ти знайдеш пункт меню під назвою «Вибране» (не плутай з папкою «Вибране» на панелі інструментів).  Натиснувши лівою кнопкою миші на цей пункт, ти розкриєш віконце з переліком команд. Вибери команду «Додати у вибране» і натисни кнопку «ОК» у віконечку, яке відкриється. Згодом ти зможеш створити багато різних папок, куди й будеш заносити посилання на сайти в Інтернеті, які тобі сподобались. Таким чином, з часом у тебе буде власна скарбничка сайтів, які ти зможеш відвідувати, завітавши до папки «Вибране».  

   Зробити це ти можеш так: натисни лівою клавішою миші на зображення папки ; у лівій частині екрану з’явиться її зміст, тобто перелік занесених до неї сторінок  Інтернету. Вибравши знову ж  таки лівою клавішою миші потрібну адресу, ти автоматично почнеш її завантажувати. Після цього папку можна закрити, натиснувши на зображення ( X ), яке знаходиться поряд зі словом «Вибране».

   А для того, щоб ти довго не блукав «Всесвітннім павутинням», радимо тобі заглянути до розділу «Скарбничка сайтів». 

[наверх]  [на головну]

Розробка сайту ServerGroup
Copyright @ 2006-2017,  Краматорська центральна міська бібліотека для дітей ім. Пушкіна