Діна Буцанець

Діна Олексіівна Буцанець – вчитель, ветеран праці, яка віддала 49 років життя роботі з дітьми. Має звання “Відмінник освіти України”. Її ім’я занесено до книги “Золотий фонд Краматорська”.

Народилася Діна Олексіівна у с. Петрівка Одеської обл. З часом переїхала до Краматорська, де працювала вчителем російської мови і літератури в ЗОШ № 2.

Першими літературними спробами були повчальні казки для дітей, які друкувалися на шпальтах газет “Шкільний вісник”, “Общежитие”, “Восточный проект”. Роботи Д. Буцанець декілька разів були переможцями у різноманітних конкурсах. Її твори публікувалися також у міських колективних збірках “Души высокая свобода” (2009), “Иду дорогою земной” (2011), “Я в сердце поселю любовь” (2012). З 2014 року пише вірші про сьогодення України, Донбасу, рідного міста.

Діна Олексіівна – великий друг нашої бібліотеки. Довгий час вона вела у Книжчиному домі гурток з етичної граматики та картинотворення.

Свої перші казки Діна Олексіївна надала нам для публікації у рукописному варіанті. Це збірочка “Наснага душі людської”. Всі авторські права захищені. Пізніше, 2013 року, була видана збірка “Золотой родник”, до якої увійшли казки Діни Олексіївни та дитячі вірші її онучки Бойко (Сухової) Яни, яка до того ж стала ілюстратором цієї книжки.

2018 року вийшла україномовна збірка Діни Буцанець – “Добро та зло”.

Активна життєва позиія, креативність мислення, творчий підхід до всього, що вона робить, уміння бачити красу природи й людської душі – все це відзначає авторку й викликає в неї бажання творити.

Буцанець, Д. Наснага душі людської: Казки / Д. Буцанець. – Рукопис, 2008. – 20 с.

Читати уривок з книги

Буцанец, Д. Золотой родник / Д. Буцанец. – Краматорск: Тираж-51, 2013. – 55 с.: ил.

Читати уривок з книги

Буцанець, Д. О. Добро та Зло / Д. Буцанец. – Краматорск: Тираж-51, 2018. – 32 с.: іл.

Читати уривок з книги