Замовлення приміщення

Бібліотека надає можливість бронювання приміщень для проведення різноманітних заходів: інформаційних та виставок прикладної творчости, творчих майстерок, дитячих чи родинних свят, групових та індивідуальних занять, консультацій, зустрічей громадських об’єднань, активних громадян, волонтерів тощо. Це можуть бути приміщення як для для групової роботи й масових заходів, так і для індивідуальних занять.

Якщо ваша діяльність пов’язана з інформаційно-освітнім, творчим напрямком і не суперечить нормам існуючого законодавства, ви можете подати електронну заявку, вказавши у ній дату та час проведення заходу, передбачувану кількість учасників і чи потребуєте ви інформаційної підтримки та промоції заходу від бібліотеки.

До ваших послуг бібліотека пропонує:

Приміщення читальної зали для групової роботи й масових заходів

  • Загальна площа: 200 м2
  • Кількість посадкових місць: до 40 осіб
  • A/V: настінний телевізійний екран, екран з проєктором і ноутбуком.
  • Технічне забезпечення – столи, стільці, фліпчарт, переносні виставкові стенди, колонки, WI-FI, елементи живлення

Приміщення інтернет-центру для індивідуальних занять та роботи у невеликих групах

  • Кількість посадкових місць: до 1-10 осіб
  • A/V: 3 стаціонарні комп’ютери, ноутбук, проєктор з великим екраном
  • Технічне забезпечення – 4 столи (у т.ч. – 1 журнальний),  стільці, 4 крісла-груші, м’які пуфи (10 шт.), фліпчарт, настільні ігри, ляльковий театр, Bluetooth колонка, WI-FI, елементи живлення

 

Дитяча центральна бібліотека
вул. Паркова, 14
Контактні телефони: 066 98 41 764; 380626452142
E-mail:  bookhoused@gmail.com

 

Після опрацювання заявки, ви отримаєте відповідь на свою електронну адресу. Для зазначених вище категорій громадян послуга безкоштовна, надається після попередньої реєстрації та узгодження з адміністрацією бібліотеки. Для сторонніх осіб – послуга погодинної оренди приміщення платна – 331 грн. / за 1 годину (Наказ директора Краматорської ЦМПБ № 26/9 від 18.01.2021; узгоджено з Управлінням з гуманітарних питань Краматорської міської ради).

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ, НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ ОНЛАЙН-ФОРМУ  ТА  НАДІСЛАТИ ЇЇ