Школа Єврознавства

Україна обрала європейський шлях розвитку, і це стало частиною української національної ідеї, що задекларовано в Конституції України.

Бібліотека приділяє велику увагу популяризації європейських цінностей серед дітей як майбутніх членів великої європейської родини. Цій діяльності сприяє проєкт «Школа Єврознавства».

Основна мета проєкту – формування у читачів цілісного образу Європи та Європейської співдружності, знайомство з історією, традиціями та культурними надбаннями країн Європи, захист дітей від розвитку ксенофобії.

Приймаючи участь у заходах Школи Єврознавства, наші користувачі отримують знання про інші країни та народи, які  спонукають їх шанобливо ставитися до чужих національних традиції та звичаїв, про  історичний розвиток стосунків Україна – ЄС, а також про демократичні цінності, освітні програми сучасної Європи.

У рамках Школи Єврознавства проходять різноманітні масові заходи: літературні знайомства, заочні подорожі, актуальні розмови, історичні регати, євроабетки, літературні диліжанси, конкурси, вікторини тощо, оформляються яскраві книжкові виставки.

Сьогодні Європа – це сім’я демократичних європейських країн, що спільно працюють заради миру та процвітання. Поглиблення співробітництва України з Європейським Союзом аж до набуття повноправного членства сприятиме зміцненню нашої держави, гарантії її суверенітету і територіальної цілісності, сприятиме дружбі народів. Долучаючись до європейських цінностей і культурних надбань, українські діти зростатимуть з впевненістю у своєму щасливому майбутньому в братській родині європейських народів.