Читаюче місто

Проєкт «Читаюче місто» став продовженням цільової бібліотечної програми підтримки та розвитку читання  «Місто читає дітям».

Проєктом передбачено створення однойменної телепередачі на місцевому телебаченні, в основу якої покладено голосне читання уривків з кращих дитячих книжок. Книги читають не тільки бібліотекарі, але й усі бажаючі мешканці міста: письменники, театральні діячі й музиканти, вчителі й лікарі, представники будь-яких інших професій та наші читачі-діти. Починаючи з 2022 р., через припинення роботи ТК СКЕТ, бібліотека випускає передачу у відеоформаті самостійно.

За час дії проєкту вже вийшло більш ніж півтори сотні випусків телепередачі «Читаюче місто». Переглянути їх можна на каналі бібліотеки на відеохостингу YouTube.

Головною метою проєкту є підвищення ролі читання як одного з найважливіших факторів соціокультурного розвитку дитини, популяризація кращих творів української й світової літератури для дітей та просування книги й читання в місті.

Партнерами бібліотеки в реалізації  проєкту є: краматорське міське телебачення «СКЕТ», дитячі письменники й поети Краматорська та волонтери – небайдужі мешканці міста, які приймають участь у записі телепередачі.

Приєднуйтеся до нашої великої читаючої компанії і пам`ятайте: читаєте ви – читає все місто!