Книжкові новинки-цікавинки

Друзі-читачі!  На цій сторінці та у розділі “Відеоогляди” ви знайдете інформацію про найцікавіші книжкові новинки на різні смаки.

Увага! Новинки для батьків!

 

Допитливим читайликам!

Завітає до вас щодня наша новинка – “Книга дня”

Катерина Міхаліцина “Квіти біля четвертого”

26 квітня 1986 року, сталася страшна аварія на четвертому блоці Чорнобильської атомної станції. І сьогодні, 35 років потому, той чорний біль не відпускає людей, які брали участь у ліквідації аварії, та тих, хто змушений був назавжди покинути рідну домівку. Нова книга Катерини Міхаліциної саме про це…

Книга дня “Подаруй ми писаночку”

Альбом знайомить читачів з багатим фольклорним та літературним матеріалом, що стилістично пов’язаний з феноменом писанки та писанкарства, розповідає про писанкарство, як про явище, через яке відбувається самоідентифікація української нації та представлення її у вселенському просторі.

Книга дня. Стів Паркер “100 фактів. Динозаври”

Нова книжка Стіва паркера в доступній формі розкриває найголовніші теми щодо доісторичного світу динозаврів у ста коротких оповіданнях. Основну інформацію викладено у формі 100 маловідомих, достовірних, незвичних та вражаючих фактів! На кожній сторінці ви знайдете чудові малюнки та фотографії, які допоможуть краще зрозуміти прочитане. Це видання є ідеальним путівником у світ динозаврів для дітей молодшого шкільного віку.

Книга дня. Галина Вдовиченко “Мишкові миші”

Запрошуємо вас переглянути чудову книжку Галини Вдовиченко «Мишкові миші». Гарні ілюстрації та дизайн до неї створила художниця Анна Сарвіра.

Енциклопедії про тварин

Любите науково-популярні видання про тварин? Тоді цей огляд нових енциклопедичних видань саме для вас! Ви знайдете безліч неймовірних фактів  про життя братів наших менших і отримаєте неймовірне задоволення від перегляду яскравих ілюстрацій.

Відеопрезентація “Книжкові новинки-цікавинки”

Запрошуємо вас до віртуального знайомства з новими книжками для дошкільнят та молодших школярів від Українського інституту книги.

Пропонуємо вашій увазі нові книги на допомогу прикладній творчості – цікаві та рідкісні видання для поціновувачів української вишивки

 

Огляд книг для любителів вишивання “Українська вишивка. Золота колекція”

Репринте видання О.П.Косач “Український народний орнамент”