Медіаполичка: електронна аудіобібліотека

Дорогі читачі!

Якщо ви не дуже полюбляєте читати книги, тоді можете їх просто слухати! Пропонуємо вашій увазі електронну бібліотеку аудіо- та анімованих книг, які ви можете послухати  будь-де і з будь-якого гаджета.

Дитяча центральна бібліотека імені О.С.Пушкіна “Книжчин дім” приймає участь у Всеукраїнському корпоративному проєкті “Почитайко” по створенню та озвученню електронної антології улюблених дитячих творів минулих років видання в аудіо та текстовому форматі. Твори, зібрані в ній, дбайливо відібрані та озвучені для вас бібліотекарями України.

Пошук видань у “Почитайкові”

Мета проєкту – знайомство сучасних читачів з кращими творами для дітей із бібліотечних запасників. На сторінці проєкту “Почитайко” ви можете знайти улюблені вірші, короткі оповіданнями, уривки з великих творів, ілюстрації до них та біографії авторів.  Завітайте до “Почитайка” і відкрийте для себе всесвіт якісних дитячих книг.

Крім “Почитайка”, на нашій “Медіаполичці” до ваших послуг вебмікс посилань на інші інтернет-ресурси з аудіокнигами.

Кожне посилання у вебміксі має вигляд різнокольорових плиток з логотипом і назвою ресурсу. Щоб перейти за посиланням, треба просто “клікнути” на потрібній плитці. Приємного читання/слухання! 

Знайти  в інтернеті більше книжок в аудіоформаті вам допоможе також вебліографічний покажчик “Не маєш змоги читати – слухай”, створений бібліотекою.