Замовити цифрову копію

Шановні користувачі! Сервіс ЕЛЕКТРОННОГО ДОСТАВЛЯННЯ ДОКУМЕНТІВ (ЕДД) надає можливість отримати цифрові копії журнальних і газетних статей або фрагментів друкованих видань із фондів бібліотеки за допомогою мережі Інтернет.

Загальний обсяг кожного запитуваного документа не може перевищувати 25 сторінок. Дізнатися про наявність необхідних видань у бібліотеці ви можете, скориставшись Електронним каталогом, сервісом Запитай у бібліографа або електронною поштою bookhoused@gmail.com. Послуга ЕДД надається безкоштовно.

ЯК ЗДІЙСНИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Для одержання цифрових копій документів вам необхідно відправити замовлення на кожен запитуваний документ у формі бібліографічного опису, вказавши:

  • для книг – автора, назву, вихідні дані (видавництво, місце та рік видання), главу, розділ чи сторінки необхідного фрагменту (якщо вам це відомо), формат необхідної цифрової копії;
  • для періодичних видань – назву, рік, номер, автора та назву статті, сторінки, формат копії.

Електронні копії документів можуть бути відтворені у форматах PDF, Word або JPG. Після отримання вашого замовлення та перевірки наявності необхідних видань у фонді бібліотеки, на вказану вами електронну адресу надійде повідомлення про можливість або неможливість його виконання. Одержавши його, ви повинні надіслати на адресу бібліотеки bookhoused@gmail.com лист з підтвердженням замовлення або з відмовою від його виконання. Строк виконання замовлення від 1 до 3 днів (в залежності від ступеня складності та вихідних днів). Виконане замовлення буде доставлене на вашу електронну адресу.

Зверніть увагу! Згідно Закону України «Про авторське право й суміжні права», отримані з бібліотеки цифрові копії документів дозволяється використовувати лише з метою освіти, навчання чи приватного дослідження, не відтворюючи їх у будь-який інший, крім одноразового друку,  спосіб.

Бібліотека не несе відповідальності за використання замовником наданих йому цифрових копій у комерційних цілях, їх публікацію чи передачу іншим особам.

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ЦИФРОВОЇ КОПІЇ НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ ОНЛАЙН-ФОРМУ  ТА  НАТИСНУТИ КНОПКУ “НАДІСЛАТИ”