Запитай у бібліографа

  Вітаємо вас у віртуальній довідковій службі бібліотеки – “Запитай у бібліографа”!

Цей сервіс спрямований на оперативне виконання разових запитів віддалених користувачів. Наша мета – зробити ваш пошук інформації комфортним і ефективним. Якщо вам треба підготуватись до уроку, написати твір чи реферат за певною темою, уточнити фактографічні чи біографічні дані, але ви не знаєте з чого почати свій пошук і якими джерелами скористатися, тоді звертайтесь до нашої служби. Ми готові допомогти вам і дати відповіді на всі питання, використовуючи інформаційні ресурси бібліотеки та мережі Інтернет. Послуги Віртуальної довідкової служби БЕЗКОШТОВНІ!

ПРАВИЛА ВИКОНАННЯ ПОСЛУГИ

Будь ласка, перш ніж поставити запитання, ознайомтеся з правилами. Сервіс працює з понеділка до п’ятниці, з 9.00 до 18.00. Термін виконання довідок від 1 до 3 днів (з урахуванням вихідних днів). Користувач має право надіслати лише один запит на день.

Питання можна задавати в довільній формі. Заповніть розташовану нижче онлайн-форму і надішліть  ваш  запит. Намагайтесь якомога точніше сформулювати питання у полі повідомлення. Точний і повний запит забезпечує детальне виконання довідки.

Як отримати відповідь?

Після опрацювання запиту, відповідь надійде на вказану вами електронну пошту. У разі неможливості виконання замовлення, ви отримаєте повідомлення з конкретним обґрунтуванням відмови.

Зверніть увагу! Ваша електронна адреса має конфіденційний характер і не буде доступна стороннім особам. Інформація про неї необхідна лише для вашої ідентифікації та контакту бібліографа з вами, з метою уточнення запиту та надсилання виконаних довідок.
Дякуємо вам за довіру до нашої бібліотеки!

ДО ВИКОНАННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЗАПИТИ:

  • щодо наявності у фондах бібліотеки конкретних документів;
  • тематичні довідки, що містять перелік документів з певної теми (до 10 назв), виконання яких не потребує складного бібліографічного пошуку і може бути виконано на основі використання ресурсів бібліотеки та ресурсів Інтернет;
  • щодо конкретних фактів і персоналій (хронологічні дані, відомості про конкретну подію чи відому людину, визначення термінів тощо);
  • уточнюючі запити (уточнення бібліографічних даних документа: автор, назва, місце видання).

НЕ ВИКОНУЮТЬСЯ ЗАПИТИ:

  • пов’язані з написанням творів, рефератів, дипломних, курсових і контрольних робіт, рішенням математичних та інших задач;
  • довідки, що потребують складного наукового та професійного пошуку;
  • запитання, що стосуються інформації комерційного характеру і такої, що порушує чинне законодавство;
  • запитання розважального змісту (розгадування кросвордів, питань вікторин, конкурсів);
  • некоректні запитання видаляються

ЩОБ ЗАДАТИ  ПИТАННЯ БІБЛІОГРАФУ, НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ ОНЛАЙН-ФОРМУ  ТА  НАДІСЛАТИ ЇЇ