Вебмікс для дітей

Друзі! Інтернет містить величезну кількість ресурсів, кількість яких з кожним роком збільшується.  Тому знаходити  серед них найбільш цікаві, корисні і безпечні стає все складніше. Наша бібліотека ретельно перевірила  й відібрала для вас найкращі  вебресурси різноманітної тематики. Вони стануть вашими помічниками й порадниками в навчанні,  безпечному пошуку в інтернеті, допоможуть цікаво й з користю провести вільний час, дізнатися багато нового, долучитися до вітчизняних та світових культурних надбань.

Ви познайомитеся з історією України та світу, здійсните віртуальні 3D подорожі найвідомішими музеями та палацами, дізнаєтесь про найрізноманітніші наукові досягнення, підготуєтеся до уроків чи ЗНО, вивчите українську та мови інших країн світу, зможете прочитати чи прослухати художні твори, переглянути найкращі фільми та мультики.

Для зручності відібрані посилання ми зміксували (змішали й поєднали) на єдиній панелі закладок. Щоб скористатися ними, вам треба просто натиснути на ту чи іншу іконку. Сподіваємося, що наш вебмікс допоможе вам більш комфортно подорожувати  безмежним простором Інтернету, не втрачаючи часу на пошук чогось цікавенького. Приємної вам подорожі Вебкраїною!