Почитайко

Дитяча центральна бібліотека імені О.С.Пушкіна приймає участь у Всеукраїнському корпоративному проєкті Національної бібліотеки України для дітей “Почитайко”

“Почитайко” – це електронна антологія улюблених творів дитячої літератури, створювана бібліотеками різних регіонів нашої країни.

Твори, зібрані в ній, можна не тільки прочитати, але й прослухати, адже вони дбайливо озвучені для вас бібліотекарями України!   

                                                                             Пошук видань у “Почитайкові”

Дитячі бібліотеки у своїх фондах зберігають багато цікавих книжок, що прийшли до читача як нещодавно, так і багато років тому. Про сучасні книжки читачі можуть дізнатися із багатьох джерел – сайтів і блогів видавництв чи книжкових крамниць, бібліотечних оглядів, від окремих шанувальників дитячої літератури. Щодо видань минулих років, які свого часу були популярними або, навіть, не дуже поміченими сучасниками, – тут справа обстоїть гірше, з часом про них забувають.

Мета цього проєкту – познайомити сучасного юного читача з кращими творами для дітей із бібліотечних запасників.
На сторінках проєкту “Почитайко” ви можете ознайомитися із улюбленими віршами, короткими оповіданнями, уривками з великих творів, відібраними й озвученими для вас бібліотекарями. Наша бібліотека приймає активну участь у озвученні та оцифруванні цих творів. Завітайте до “Почитайка” і відкрийте для себе вже підзабуту “галактику” якісних дитячих книг.

Повернемо чудовим старим книгам нове життя!