Лариса Бєлозерцева

Лариса Бєлозерцева народилася 29 січня 1964 року в місті Донецьку. Через рік її родина переїхала до Краматорська. Навчалася Лариса в математичному класі ЗОШ № 22.

У 1981 році вона закінчила навчання в школі і влаштувалася працювати лаборантом в Науково-дослідний інститут проблем важкого машинобудування (НДІПВМАШ). Вищу освіту здобула в ДДМА. З 1995 року Лариса Бєлозерцева – науковий співробітник Краматорського художнього музею.

Писати вірші, оповідання Лариса почала ще в школі. Коли народився син, увага молодої матусі переключилася на нього. Лариса перечитала малюкові всі казки з домашньої бібліотеки. Проте, цього виявилося замало, тому довелося складати казки самій. Так народилися “Сказки полнолуния”. Перші глави були надруковані 1998 року в газеті “Восточный проект”. А в 2001 році вийшла в світ книга.

В “Сказках полнолуния” розповідається про пригоди рудоволосої, навіженої, непередбачуваної і доброї відьмочки Піми. Вона, на відміну від своїх подруг-відьмочок, «спеціалізується» на всіляких добрих справах.

У регіональному збірнику «Под парусами вдохновения», що вийшов в 2005 році, опубліковані також її дитячі вірші.

Белозерцева, Л. Сказки Полнолуния: сказки / Л. Белозерцева; Худож.: А. Ноткин, О. Петренко. – Краматорск, 2001. – 56с.

Читати уривок з книги