Наталія Возович

Наталя Борисівна Возович народилася 1955 року в Краматорську в родині машинобудівників. Навчалася в середній школі № 6, пізніш закінчила філологічний факультет Донецького державного університету. Працювала в системі туризму, була вчителем російської мови та літератури, державним службовцем. Наталія Борисівна сім років працювала заступницею завідувача відділом культури Краматорської міської ради, потім працювала завідуючою відділом інформаційно-комунікативної роботи, регіональних і міжнародних зв’язків Краматорського міськвиконкому.

Після роботи на державній службі Наталія Возович працювала заступницею генерального директора ЗАТ “Тяжпромкомплект». Співпрацює з регіональними та всеукраїнськими ЗМІ. Автор ряду публікацій суспільно-політичної спрямованості, статей про культуру і мистецтво. Член Національної Спілки Журналістів України. Живе і працює в Краматорську.

Її поезія викликає інтерес кращими традиційними якостями російської красного письменства: глибокими думкою і почуттям, великою кількістю фарб і звуків, сміливістю і віртуозним володінням словом.

Возович, Н. Между мной и небом: Стихи / Н. Б. Возович. – Днепропетровск: РВА «Дніпро-VAL», 2003. – 98 с. 

Читати уривки з книги