Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Презентація книги В’ячеслава Раєвського “Позитиvv”!

Друзі!

Відсьогодні в Україні стартував “Національний тиждень читання”, який буде тривати з 13 до 19 грудня цього року. Головний слоган загальнонаціональної акції – “Знайди свою книжку!” 

Разом з Книжчиним домом, пропонуємо всім долучитися до тих, хто цікавиться книгами й читанням. Тиждень читання – це  особливий час, коли нас усіх об’єднує любов до читання, це свято єднання навколо книжок і найкращих авторів!

В межах тижня читання, вже цієї суботи, 18 грудня о 12.00,

запрошуємо вас на презентацію книги В’ячеслава Раєвського “Позитиvv. Спогади. Від радянського курсанта до захисника України” та зустріч з її автором!

В’ячеслав Раєвський добре знаний на Донеччині. Певний час він був начальником групи координації заходів Цивільно-військового співробітництва (СІМІС) при штабі АТО. 30 років прослужив у Збройних Силах України, є учасником російсько-української війни.  Обіймав різні посади, був командиром взводу, командиром роти, офіцером штабу бригади. Потім – аспірантура, науково-викладацька і штабна діяльність при Генеральному штабі і Міністерстві оборони України. Тому, на власному досвіді , він добре знає те, про що пише в своїй книзі.

                                           

Анексія Криму та війна на Донбасі змінили життя тисяч українців. Частиною суспільства, яка була змушена в турбо-режимі пройти глибоку трансформацію, були українські військовики. Саме їм довелося над могилами своїх побратимів попрощатись із минулим, у якому російських військовиків не сприймали як ворогів. Ця книжка — спогади одного з таких українських офіцерів. Збірка оповідань В’ячеслава Раєвського цікава саме тим, що простежує військові реалії від часів занепаду Радянського Союзу, в нелегкі роки початків незалежності України та її армії і до російсько-української війни. Автор також дає широку панораму сучасного Донбасу, підконтрольного Україні.

Приходьте! Як завжди, буде цікаво, адже ми пропонуємо вам знайомство з кращими книгами та їх авторами!

До зустрічі в бібліотеці!

Національний #тижденьчитання
Перейти до вмісту