Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Друзі-читачі!
Сьогодні бібліотека отримала від видавництва «АССА» черговий чудовий подарунок – два примірники збірки «Там, де вдома». Своєю назвою збірка завдячує одному з авторів – Владу Сорду, – з одного з віршів якого й були взяті ці слова:

«Сліди маленьких котячих лапок
На сніжній ковдрі полів Донбасу.
Від куль сильніший лиш натиск часу –
Проходить присмак, минає запах
І слабне пам’ять. Та не у всьому;
Котячі лапки – це там, де вдома»

 

Ось уже п’ять років тривають бойові дії на сході України. Поряд із нами живуть люди, які отримали травматичний досвід на цій війні, однак змогли сублімувати його в творчість. Видавництво «АССА» започаткувало соціально-поетичний мультимедійний проект «Там, де вдома», який об’єднав вісім сучасних молодих поетів та поеток: четверо чоловіків-воїнів, які виконували (або виконують зараз) бойові завдання в зоні АТО/ОСС, та четверо жінок, які в 2014-2018 роках волонтерили і допомагали армії, чекали з війни чоловіків, підтримували та дбали про тих, хто присвятив себе служінню іншим.#Тамдевдома — це поетична збірка зі 112 віршів про любов та війну від Максима Кривцова, Юлії Ілюхи, Влада Сорда, Валерія Пузіка, Юлії Баткіліної, Олександра Лисака, Наталії Маринчак і Марка Терена.

Більш детально про авторів збірки можна почитати на сайті видавництва АССА та на ютуб-каналі “Там, де вдома“, де вірші з книги читають автори та відомі в Україні особистості.

Перейти до вмісту