Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Колискова пісня – найперша розмова мами зі своїм маленьким щастям – дитям, це музика любові мами й малюка. У всьому світі немає слів, якими можна було б передати материнські почуття, виражені в прекрасній мелодії колискової пісні. Вона є найсолодшою, найніжнішою, теплою і рідною піснею маляті, тому що виконує її рідна матуся. Саме колисковим була присвячена просвітницька зустріч з матусями «Школа позитивного батьківства», яка відбулася в Книжчиному домі в рамках роботи ГО «Чеська ластівка» та проєкту “Малюк у бібліотеці”.

Елла Верещага, голова ГО «ІКЦ «Чеська ластівка», стала не тільки ініціатором проведення цього заходу, а й його модератором. Під час зустрічі молоді мами, читачки нашої бібліотеки, довідалися про історію колискових пісень, про те, що наші предки надавали їм містичного значення, бо вони володіють величезною силою навіювання. Дізналися про користь колискових для розвитку малюка та навчилися їх співати. Захід пройшов затишно та цікаво!

Дитяча центральна бібліотека підготувала до зустрічі спеціальну пам’ятку батькам, що виховують з любов’ю, – «Чарівна сила колискової пісні», яка була подарована всім матусям, що завітали на захід. Усі бажаючі можуть познайомитися з цим чудовим виданням у нашій бібліотеці.

Цій зустрічі Елла та Анна Верещаги приурочили написання вірша “Співайте колискові дітям”:

СПІВАЙТЕ КОЛИСКОВІ ДІТЯМ 

Співайте колискові дітям,

З пісень приходить світ життя.

Там котик ходить, місяць світить

І стежка в’ється в майбуття.

Співайте дітям колискові

Про те, як сядуть голуби

На нові воротця тесові,

І як зозулі – на дуби…

Співайте серцем, це – важливо,

Щоб з перших тижнів немовля

Відчуло: мама творить диво,

Що лишиться на все життя.

Співайте дітям колискові!..

Перейти до вмісту