Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього, адже від правильно обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Обрана професія визначить соціальний статус, затребуваність у житті, і, навіть, рівень матеріального добробуту.

Розібратися в цих питаннях читачам Дитячої центральної бібліотеки допомагали завідувачка відділу обслуговування Надія Вірко та завідувачка сектору профорієнтації краматорського Центру зайнятості Олена Мітько під час актуальної мандрівки «Для тебе, юність, всі шляхи відкриті», що пройшла в рамках роботи Центру соціальної адаптації підлітків «Тинейджерські проблеми».

 

Під час заходу старшокласники дізналися як правильно обирати професію, які треба зробити для цього кроки та як уникнути помилок та розчарувань. Обговорювали актуальність професій нашого регіону та професії, які вже не користуються попитом. Підлітки познайомилися з безкоштовним додатком Центру зайнятості «Центр професійної орієнтації», який стане в нагоді всім бажаючим отримати відомості про світ професій, пройти тестування, скористатися відомостями про навчальні заклади та дізнатись більше про онлайн освіту.

 

Юні читачі з цікавістю переглянули відео про перспективні галузі та професії майбутнього. Під кінець мандрівки підлітки прийшли до висновку, що для успіху в майбутньому треба вже сьогодні пізнавати нове, опановувати необхідні навички та бути активними.

Бажаємо випускникам успіхів у виборі майбутньої професії!

Перейти до вмісту