Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

5 березня в Дитячій центральній бібліотеці Краматорська відбувся показ документального фільму «Соловей співає, доки голос має». На перегляд прийшли читачі бібліотеки, учні ЗОШ №12, їхні вчителі, відвідувачі розмовного клубу «Файно», слухачі безкоштовних курсів української мови, студенти професійно-технічного навчального закладу  № 47 та небайдужі до мовного питання мешканці міста.

Присутні мали змогу не тільки переглянути фільм, але й поспілкуватися з авторкою  ідеї та сценарію, продюсеркою Лесею Воронюк і режисером-постановником Сергієм Кримським.

Стрічка є новаторським та монументальним дослідженням проблеми мовного питання в Україні. Автори фільму досліджують причини та наслідки нинішньої конфронтації довкола української мови. Також вони намагаються знайти відповідь на запитання: «Чому спілкуватися в Україні 21 століття українською мовою для багатьох громадян є нонсенсом, чому ці громадяни відчувають відторгнення та спротив?»

Цей фільм нікого не залишив байдужим, після перегляду пролунав шквал оплесків. Всі присутні ще раз переконалися, що мовне питання є дуже важливим для збереження держави. Щиро дякуємо авторам за чудовий фільм і за можливість переглянути його.

 

Перейти до вмісту