Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

13 жовтня в Дитячій центральній бібліотеці відбулася презентація книги краматорської поетеси Зінаїди Дударчик «Сонячне коло». Це чудова збірка поезій та пісень для дітей дошкільного, молодшого шкільного віку та родинного кола.

На свято, яке відбулося напередодні 80-річного ювілею Зінаїди Кузьмівни Дударчик, зібралися читачі, друзі поетеси, освітяни, школярі, шанувальники поетичного слова. Теплими словами привітала авторку книги завідувачка ДЦБ ім. О. Пушкіна Ганна Бахман, яка вручила їй подяку від управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради за творчість та патріотичне виховання молодого покоління.

Добрими спогадами про Зінаїду Кузьмівну поділилися її колишні учениці Ірина Мельник, Наталія Лапушкіна та Вікторія Ревська.

Гостей заходу порадували своїм чудовими виступами дитячі колективи ЗОШ № 25: театр-студія (керівник – Т.Сивочуб) та вокальний ансамбль «Козачата» (керівник – Т. Старцева). А юні вихованці Центру позашкільної роботи (керівник – О. Харченко) виконали танок на пісню «Краматорський вальс», слова якої написала З. Дударчик.

Чарівне багатоголосся вокального народного ансамблю «Вишневе намисто» будинку культури імені Леоніда Бикова (худ. кер.– Л.Балакирська) вразило всіх присутніх.

Музичним оздобленням свята стали мелодійні пісні поетеси у записі її доньки – Олени Підопригори.

Щиро вітаємо Зінаїду Кузьмівну з ювілеєм і дякуємо за чудові поезії, творчі зустрічі з читачами бібліотеки, багаторічну просвітницьку роботу та за подаровану книгу.

Шанувальників творчості Зінаїди Кузьмівни запрошуємо до бібліотеки! Читайте збірку «Сонячне коло» всією родиною!

Перейти до вмісту