Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Друзі!
У Краматорську розпочалося голосування за проєкти загальноміського конкурсу «Бюджет участі – 2021», яке триватиме до 02.03.2021 включно.
Наш проект № 17 https://kramatorsk.pb.org.ua/projects/17 передбачає створення самоорганізуючого розвивального простору «Пізнавай, навчайся, твори і розвивайся!»
Завдяки закупівлі інтерактивного обладнання, бібліотека перетвориться на місце для самореалізації, самоосвіти, стане центром творчого розвитку й культурного життя громади. Юні краматорці отримають «треті місця» (не дім і не школа), яких їм бракує.
Завдяки інтерактивному комплексу, наші діти зможуть реалізовувати свої ідеї та проєкти, матимуть технічний і творчий розвиток, урізноманітниться родинне дозвілля, завдяки закупівлі додаткового обладнання: 3D – принтера, 3D – ручок, інтерактивної проєкції «Чарівна підлога», конструкторів, столу для пісочної терапії, бізіборду для малят. Буде також організовано 3D-кінозал. Усі розвивальні засоби, які планується придбати, – ідеальний варіант надати дітям інші методи навчання, захопити їх увагу корисною справою, отримати новий досвід, надихнуть їх знати більше і самостійно навчатися.
Новими послугами можна буде скористатися абсолютно безкоштовно.
«Освіта протягом життя» – гасло проєкту. А освіта має бути цікавою! Зробімо дозвілля наших дітей змістовним і корисним!
Важливо! Щоб проголосувати, треба зареєструватися, створити особистий кабінет та віддати голос за проєкт №17 за допомогою електронного кабінету власника картки ПриватБанку, ConcordBank, Банк Південний, А-банк, Bank ID, Mobil ID, власників електронного цифрового підпису, а також через термінали самообслуговування Приватбанку.

Ця покрокова інструкція допоможе вам проголосувати за наш проєкт

Щось не виходить? Зателефонуйте (06264) 5-21-42 або завітайте до нашої бібліотеки, і ми з радістю допоможемо! Кожен голос важливий!!!

Перейти до вмісту