До уваги наших користувачів!
Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила пандемію у зв’язку з поширенням у світі коронавірусу Covid-19.

Через загрозу епідемії коронавірусної інфекції Кабінет міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 червня.

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції Covid-19 та згідно Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, Постанови Кабінету Міністрів України, наказу начальника Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, а також рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України Дитяча центральна бібліотека ім. О.С.Пушкіна продовжує карантинні заходи й не здійснює обслуговування своїх  користувачів до 10 червня 2020 року.

Просимо віднестися до цього рішення з розумінням, адже ми піклуємося про ваше здоров’я та збереження чистоти книжкового фонду.

Натомість, наші користувачі можуть розраховувати на дистанційне обслуговування засобами телекомунікації та електронної доставки документів а також на автоматичне продовження терміну користування взятими в бібліотеці книгами. Будь ласка, використовуйте в цей період інтерактивний чат на нашому вебсайті. електронну пошту та Skype-зв’язок, наша адреса в Skype – book-house1.

Щоб упередити поширення коронавірусу, закликаємо вас дотримуватися карантинних заходів і правил особистої гігієни та ознайомитися з рекомендаціями краматорського КМУ  «ДТМО» щодо заходів попередження та самоізоляцію у випадку захворювання на короновірус.

Будьте здорові!

Коронавірус профілактика