До уваги наших користувачів!
Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила пандемію у зв’язку з поширенням у світі коронавірусу Covid-19.

Через загрозу епідемії коронавірусної інфекції Кабінет міністрів України запровадив обмежувальні карантинні заходи в Україні з 12 березня по 3 квітня.

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції Covid-19 та згідно статей 29 та 30 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року, наказу начальника Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради від 12 березня 2020 року та наказу директора Централізованої системи публічних бібліотек м.Краматорська № 37/9 від 2 квітня 2020 року, а також рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України Дитяча центральна бібліотека ім. О.С.Пушкіна продовжу карантинні заходи та повністю приппиня обслуговування своїх  користувачів на період з 4 до 24 квітня 2020 року включно.

Просимо віднестися до цього рішення з розумінням, адже ми піклуємося про ваше здоров’я та збереження чистоти книжкового фонду.

Натомість, наші користувачі можуть розраховувати на дистанційне обслуговування засобами телекомунікації та електронної доставки документів а також на автоматичне продовження терміну користування взятими в бібліотеці книгами. Будь ласка, використовуйте в цей період інтерактивний чат на нашому вебсайті. електронну пошту та Skype-зв’язок, наша адреса в Skype – book-house1.

Щоб упередити поширення коронавірусу, закликаємо вас дотримуватися карантинних заходів і правил особистої гігієни та ознайомитися з рекомендаціями краматорського КМУ  «ДТМО» щодо заходів попередження та самоізоляцію у випадку захворювання на короновірус.

Будьте здорові!

Коронавірус профілактика