Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Друзі! 26 жовтня 2019 року о 15.00 в бібліотеці ім. О.С.Пушкіна відбудеться зустріч з відомим українським письменником Максом Кідруком та презентація його нового роману “Доки світло не згасне назавжди”.

Нова книга Кідрука – це історія, яка, за висловом самого автора, “пройматиме вас до кісток”. Роман вийде друком на початку вересня і вже у жовтні його презентація відбудеться у Книжчиному домі в рамках великого презентаційного туру #ДокиСвітлоТур!

 

     

Проте, ця книга буде особлива не тільки за змістом! Разом із виходом нового роману письменник готує і мобільний додаток з реалізованою в ньому технологією доповненої реальності, у якому можна буде поспілкуватися з одним із героїв книги.

Більш детально про сюжет можна почитати на сторінці Макс Кідрук в Фейсбуці, або тут.  А якщо ви мрієте стати одним з найперших читачів нового роману Кідрука, то можете скористатися чудовою нагодою – можливістю його передзамовлення, здійснити яке можна за посиланням goo.gl/A2Ew4H. Таким чином, ви можете: по-перше – отримати книгу з автографом автора ще до того, як вона з’явиться у книгарнях, по-друге – прийти на зустріч з письменником вже з готовими питаннями, які у вас безперечно з’являться!

Чекаємо всіх поціновувачів таланту Макса Кідрука в нашій бібліотеці! Вхід вільний. До зустрічі!

Перейти до вмісту