Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Відомий художник-аніматор і музикант, громадський діяч, актор і сценарист, лідер і вокаліст українського гурту “От вінта!”, він же – засновник спільноти “Добродій” – Юрій Григорович Журавель презентував Дитячій центральній бібліотеці неймовірний подарунок: комплект, що складається з мульти-книги «Знай наших» та однойменного календаря з портретами найвідоміших українських героїв. Великий (45 на 65 см) календар-галерея включає понад 100 портретів українських видатних особистостей: військових, вчених, композиторів, художників, які увійшли в українську та світову історію, науку, культуру; також містяться короткі відомості про їх діяльність, подвиги, винаходи, твори та цитати і вислови. що стали крилатими.

   

   

Це унікальна історія України в біографічних нарисах про видатних діячів. Кожна історія розкриває життєвий портрет сміливих полководців, яскравих митців, письменників, художників, політичних та громадських діячів та їх особливе місце і значення в історії нашого народу. Книга ілюстрована яскравими душевними малюнками, які не залишать байдужими всіх, хто прагне до пізнання історії рідної країни.

Цікавою особливістю цього видання є мобільний додаток, за допомогою якого читачі будуть не тільки навчатися, а й розважатись.

Юрій Журавель дуже обдарована людина, він – піонер української флеш-кліп анімації. Його мультиплікаційні фільми: «Не мала баба клопоту — купила порося», «Опля — картопля!» та анімоване переграння «Дарма я наївся цибулі» неодноразово займали призові місця у хіт-парадах провідних музичних каналів. Тепер у його доробку є ще й унікальний видавничий проєкт “Знай наших”!

Висловлюємо величезну подяку авторові за чудовий подарунок, який обов’язково знайде своїх поціновувачів у нашій бібліотеці.

 

Перейти до вмісту