Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Друзі! Восени птахи відлітають до теплих країв, а до нашого краю, навпаки, злітається літературно-мистецький десант зі всієї України. Ось і настав нарешті листопад, а значить – “Кальміюс” вже на порозі!

Щорічний Літературно-мистецький фестиваль Кальміюс, що за останні три роки зібрав найширше представництво митців і літераторів з усієї України та став упізнаваним регіональним мистецьким брендом Донечинни, підготував нам цього року дуже цікаву програму.

Сьогодні – 4 листопада – ми презентуємо книгу “Потойбіус” нашого юного краматорського автора Кирила Курочки.

7 листопада наша бібліотека спільно з організаторами фестивалю запрошує маленьких краматорців на творчу зустріч з сучасним українським письменником Жаком Жаб’є (Олегом Жовтанецьким), який презентує нам свої неймовірні дитячі вірші.

Жак Жаб’є – автор таких відомих книжок, як: “Баранцеві сниться лука”, арт-бука “Що у татка в бороді?” та “Людина-восьминіжка“. Він відомий своїми інтерактивними й яскравими презентаціями власної творчості. Письменник зазвичай залучає до процесу спілкування не тільки юних читайликів, а й їхніх батьків. Тож, якщо ви хочете весело провести час зі своїми дітьми, – завітайте на зустріч з цим цікавим дитячим письменником!

Чекаємо вас на літературні читання та забавки з Жаком Жаб’є о 14.00. Вхід вільний.

Перейти до вмісту