Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

26 січня у Дитячій центральній бібліотеці ім. О.Пушкіна пройшла цікава зустріч з відомим українським письменником і журналістом, головним режисером «Магнолія-ТВ» Русланом Горовим.

Краматорськ для Р. Горового – «не чужий», ще в 90-х роках  він  жив у нашому місті й працював у газеті “Восточный проект”. Але свої книги Руслан презентував тут вперше. Можливо, саме цим та ще тематикою його книжок, близькою мешканцям нашого регіону як нікому, пояснюється велика кількість бажаючих прийти на зустріч.

 

Твори автора –  це веселі й сумні історії, взяті з життя. Головні герої його книг – це сучасники-українці, друзі й знайомі автора, люди, які просто живуть поруч. Їхні стосунки в наш непростий час і складають сюжети книг Руслана Горового. Найбільш хвилююча тема – це війна на Сході нашої країни та люди, які ціною власного життя захищають її й наближають перемогу.

Письменник  познайомив читачів бібліотеки зі своїми книгами, серед яких: «Казки на ніч», «Гагарін і Барселона», «40… або Чому чуваки не святкують» й інші та презентував свою нову книгу «Про людей», видану 2019 року.

Атмосфера зустрічі була дуже теплою, дружньою. Навіть, по її завершенні  гості не розходилися, спілкувалися з автором та один з одним, обговорювали книги.

Бібліотека також збагатилася творами Руслана Горового, люб’язно подарованими автором.

Перейти до вмісту