Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Інформаційна та медіаграмотність – життєво необхідна навичка сучасної людини. Особливо інформаційна культура потрібна дітям, які живуть в медіапросторі та активно його досліджують з допомогою книг, періодичних видань та гаджетів.
Дитяча бібліотека має всі можливості для формування медіаграмотного споживача інформації. Саме тому 22 січня в Книжчиному домі відбувся медіаурок «Інформація: шукати, знайти, застосувати». Семикласники ЗОШ № 25 вивчали довідково-пошуковий апарат бібліотеки: знайомилися з каталогами й картотеками, довідковими виданнями та бібліографічними посібниками.

 
Головна бібліографиня Ніна Якименко під час презентації розповіла школярам про особливості пошуку інформації за допомогою традиційних карткових та електронного каталогів і запропонувала їм виконати ряд практичних завдань з пошуку книг та складання бібліографічного списку літератури. Щоб зробити урок не тільки корисним, але й цікавим, практична частина передбачала командну діяльність у формі бібліографічного GamePlay «Таємниця каталожної шухлядки».

 
Ми впевнені, що вміння працювати з довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки, знаходити та опрацьовувати необхідну інформацію школярі зможуть використовувати в своїй подальшій освітній діяльності й стануть активними й обізнаними користувачами інформації.

Перейти до вмісту