Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Два минулих тижні, з 10 по 24 січня, в Дитячій центральній бібліотеці діяла виставка фотоплакатів пані Людмили Огнєвої “Молюсь за тебе, Україно!”

Виставка мала великий успіх серед відвідувачів, особливо молоді. Гостями виставки стали студенти Краматорського коледжу технологій і дизайну та Центру професійно-технічної освіти № 47, школярі, учасники Українського розмовного клубу “Файно”, читачі бібліотеки та містяни.

      

Така популярність виставки не дивує, адже авторка експозиції – заслужена майстриня народної творчості України. Після вимушеного переселення з рідного Донецька до Києва вона продовжує активну творчу діяльність: розшукує, вивчає та власноруч відтворює на полотні вишиті мініатюри, узори рушників та вишиванок видатних українців. Виставка справила сильне враження на відвідувачів, адже в кожному орнаменті відчувається не просто історія, а й неймовірний дух українського народу, сила, краса, неповторність. Авторка поєднала актуальну історичну інформацію про боротьбу наших земляків за свободу і незалежність зі своїми унікальними творчими доробками.

Дякуємо громадській організації «Бахмут український» та пані Людмилі Огнєвій за відродження українського коріння в символах, того сокровенного, що залишиться на віки як ідентифікація для майбутніх свідомих поколінь.

Перейти до вмісту