Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Шановні користувачі! Діти та дорослі!

Дитяча центральна бібліотека ім. О. Пушкіна долучилася до реалізації державного проєкту «Дія. Цифрова освіта», яким передбачається проведення  цифрового навчання для усіх бажаючих на основі щойно створеної Національної онлайн-платформи з цифрової грамотности.
«Дія. Цифрова освіта» — це проєкт Міністерства цифрової трансформації, направлений на підвищення цифрової грамотності громадян.
В Інтернет-центрі нашої бібліотеки ви можете навчатись цифровій грамотності безкоштовно, корисно та цікаво!

   
На вас чекають три освітні серіали:
– базовий із цифрової грамотності (ви навчитеся впевнено користуватися смартфоном, комп’ютером і планшетом (заводити поштові скриньки і підбирати правильні паролі, знаходити відповіді на свої запитання в інтернеті й перевіряти правдивість інформації, ділитися своїми новинами онлайн і читати новини друзів,  плачувати комунальні послуги й захищати свою приватність у соцмережах, зберігати фото й відео та дізнаєтеся, як полагодити комп’ютер, який завис, як вести блог чи використовувати чужий контент, не порушуючи авторських прав та багато іншого);
– для вчителів (ви навчитеся застосовувати онлайн-інструменти, щоб навчальний процес став більш захопливим і ефективним);
– для батьків «Онлайн-безпека дітей» (ви дізнаєтесь, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних інтернет-спілок, сексуального насильства).
Освітні серіали виходять за участю експертів і селебріті: Ольги Сумської, Надії Матвєєвої, Руслана Ханумака, Миколи Попадюка та Тетяни Ткаченко, Марії Єфросініної та Анастасії Дьякової.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до отримання знань!

 

Перейти до вмісту