Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Колектив Дитячої центральної бібліотеки ім. О.Пушкіна надзвичайно  вдячний всім небайдужим до потреб дітей містянам, постійним читачам бібліотеки за підтримку  акції «Подаруй книгу бібліотеці», яка була  оголошена  книгозбірнею напередодні Міжнародного дня дарування книг. Така увага до бібліотеки радує, надихає і читачів, і працівників бібліотеки, адже нові книги це завжди свято для широкого читацького загалу.

Ми висловлюємо окрему подяку друзям нашої бібліотеки, постійним її читачам Грішину Є.Г., Кочетовій В.П., Зазуляку Є, Грищенко О.В., Болговій О.О., Бабій Т.Ф., Костюченку Ю.І., Микляєвій Н.А., Гузиці Д., сім`ї Кисельових, Близнюк А., заступнику начальника управління ДСНС Повненькому М. О.   за вірність бібліотеці, довготривалу її підтримку і подаровані видання.

  

Приємно було отримувати 14 лютого подарунки і зізнання в любові до бібліотеки  від членів літературного об`єднання ім. М.Рибалки – Миколи Супліченка та Миколи Хандуріна, які презентували книгозбірні нові збірки поезій Надії Штанько  та Олександра Ширяєва.

Нашу акцію підтримали також  Бережанський краєзнавчий музей (директор Н. Бойко),  волонтерський центр «Бережани» (керівник  Г. Проців), надіславши нам  у подарунок   особисту бібліотеку Д.В.Іваника, уродженця с. Вербів, Бережанського району, Тернопольскої обл. Заслуговує на увагу читачів подарунок – альманах «Степ» 2019 р., випуск №2 від краєзнавця  Євгена Шаповала . Перебуваючи у нас в гостях київський письменник  Руслан Горовий люб`язно подарував читачам збірку своїх оповідань.

 

Ми  щиро і безмежно вдячні всім за подаровані  книги, за сюрпризи, за емоції, за прихильність до бібліотеки, за добру справу. Ми впевнені – книги  стануть важливою частинкою фонду нашої бібліотеки, допоможуть у забезпеченні освітнього процесу  і обов’язково знайдуть свого читача.

І нехай хтось скаже, що нічого в цих книжках немає особливого, та для нас – це не просто книги… Це ПОДАРУНОК.   Дуууже приємний, неочікуваний і потрібний подарунок (як же цього не вистачає у повсякденному житті).

Акція закінчилась, але бібліотека і надалі буде вдячна всім, хто виявить бажання подарувати книги для дітей.

 

Перейти до вмісту