Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

В історії українського народу є трагічні сторінки, які примушують стискатися людські серця. І одна з найстрашніших – Голодомор.

Напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору в Дитячій центральній бібліотеці пройшов  історичний репортаж «Невиплакані сльози України» для читачів-учнів  ЗОШ №12. Юні читачі  дізналися про причини і наслідки цієї трагедії. Розповідь бібліотекарки Світлани Булави супроводжувалася демонстрацією фотодокументів, історичних монографій, зачитувались уривки з художніх творів, присвячених цій темі. Нікого не залишив байдужим і переглянутий уривок з фільму «Голод 1933».

 

Працівниця бібліотеки звернула увагу присутніх на книжкову виставку «Забуттю не підлягає», що діє в читальній залі. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять мільйонів українських селян, які загинули від голоду, заподіяного сталінським режимом. Діти усвідомили, що про Голодомор треба пам’ятати не тільки в цей день, пам’ять про страшну трагедію слід берегти завжди. Чим більше людей будуть вивчати історію свого роду, місцевості, країни, тим більше вони знатимуть про Голодомор. Пам’ять про цю трагедію єднає багатьох українців.

На згадку про зустріч читачі отримали в подарунок від бібліотеки книги Володимира Сергійчука «Голодомор 1932-1933 років як геноцид українства».

Перейти до вмісту