Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Вчорашнє зібрання поціновувачів рідної мови та культури в Українському розмовному клубу “Файно” було дуже цікавим і повчальним, адже, окрім виготовлення ляльок-мотанок для проєкту “Народжені в вишиванках”, ми вивчали новий “Український правопис”. Керівник УРК “Файно”, за фахом – вчитель української мови та літератури, Оксана Володимирівна Муравльова розповіла присутнім про зміни в українському правописі, які почали діяти з червня 2019 року.

 

 

Нагадаємо, що 22 травня 2019 року Кабінет Міністрів України схвалив нову редакцію “Українського правопису”, що був підготовлений Українською національною комісією з питань правопису, яка працювала впродовж 2015–2018 рр. Повний текст нової редакції “Українського правопису” можна знайти на сайті Інституту мовознавства НАН України.

Поступове впровадження нового правопису в усіх сферах життя українців передбачено протягом наступних п’яти років, проте ми – починаємо змінюватися вже сьогодні! Дякуємо пані Оксані за дуже корисне заняття, а відвідувачам УРК “Файно” – за змістовну живу дискусію.

Перейти до вмісту