Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Ми живемо в часи бурхливого розвитку технологій. Новітні комунікаційні технології супроводжують нас всюди: телефони, планшети, комп’ютери, Smart телевізори, і, навіть, «розумні» годинники. Яке ж місце телефону в нашому житті і настільки він потрібен сучасній людині?

Над цим та іншими питаннями замислювалися наші читачі – учні четвертих класів ЗОШ № 35 під час інтерактивної бесіди «Телефон в житті людини», що пройшла в рамках Міжнародного тижня медійної та інформаційної грамотності «Медіаосвіта в бібліотеці».

  

Діти переглянули відеоролик про винахід телефону, дізналися чому мобільний телефон називають стільниковим, познайомилися з азбукою мобільного етикету і, навіть, пофантазували над прототипами телефону майбутнього.

Під час бесіди відбулося бурхливе обговорення. Юні користувачі ставили багато запитань: «Коли телефон став невід’ємною частиною життя?», «Як би змінилося життя кожного, якби не було телефону», «Чи трапляються випадки, коли користуватися телефоном недоречно» тощо.

Для багатьох  дітей новиною стала інформація про те, що, крім ігор, їхні смартфони можуть надавати їм багато додаткових можливостей: завантажувати книги, інтернет-адреси чи контактні дані, копіювати та вставляти тексти повідомлень, зчитувати чи завантажувати інформацію на свій телефон за допомогою  QR-коду.

 

Перейти до вмісту