Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Друзі! У суботу – 26 жовтня – в нашій бібліотеці відбулася непересічна подія – надзвичайно захоплююча зустріч з сучасним українським письменником, лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова», автором першого українського технотрилера – Максом Кідруком. Це вже другий приїзд письменника до Краматорська, перший був минулого року в рамках проекту “Схід читає”.
Книги Кідрука – “Жорстоке небо”, “Подорож на Пуп Землі”, “Заради майбутнього”, “Небратні”, “Твердиня”, “Бот”,”Не озирайся і мовчи” та ін. – користуються великим попитом серед читачів. А романи “Зазирни у мої сни” і “Де немає Бога” – входять до списку премії “Книга року ВВС”.
Талановитий письменник презентував краматорським поціновувачам його творчості свою нову книгу “Доки світло не згасне назавжди”.

    

Книга – унікальна, адже вона інтерактивна і має доповнену реальність – власний мобільний додаток, доступний як для користувачів Android, так і для власників iPhone. Завдяки йому читач може переглянути інтерактивну обкладинку та віртуально відвідати описані в книзі місця. Але найоригінальнішою фішкою в мобільному додатку є можливість поспілкуватися в чат-боті з добре знайомим постійним читачам Кідрука персонажем з попередньої його книги “Не озирайся і мовчи”, доля якого багатьом не дає спокою. Ви зможете особисто поставити питання героєві: де ти?.. що ти відчуваєш?.. що відбувається довкола тебе?.. І він не просто відповість, а навіть – якщо дуже попросите – покаже вам відео чи зателефонує вам якось просто серед ночі! Погодьтеся, це – неймовірно круто! Таким чином автор намагається залучити до читання людей, які більшість часу проводять зі смартфоном, а не з книгою, особливо молодь. Даний мобільний додаток до книги розробила українська ІТ-компанія ideil.
Під час презентації Макс Кідрук розповідав гостям і про інші свої книги, про свої мандри різними країнами світу, з яких він бере ідеї для написання своїх книг, ділився літературними та музичними вподобаннями, відповідав на численні запитання присутніх, а також розповів про плани на майбутнє. Наступні два роки автор планує займатися новим проектом – написанням нової серії книг «Нові темні віки» про колонізацію Марса.
Окрім цього, Макс Кідрук привіз з собою на зустріч цікавого письменника-початківця – Юрія Даценка та презентував усім його книгу «Пастка для різника».

   

У кінці зустрічі присутні мали змогу придбати книги Макса Кідрука та Юрія Даценка, отримати афтографи та зробити селфі з письменниками.
Зустріч була надзвичайно цікавою та атмосферною. На згадку один з її організаторів – Максим Повненький – подарував Кідруку його “двійника” – міні скульптуру письменника, створену спеціально до ції зустрічі! Сподіваємося, письменник був щиро вражений, адже одразу ж по закінченні заходу, на своїй сторінці в Фейсбуку Кідрук написав: “Краматорськ, ви неймовірні!”

Дякуємо всім шанувальникам творчості письменника, за те, що прийшли до бібліотеки.

З нетерпінням чекатимемо нових зустрічей з Максом Кідруком та його книгами!

Перейти до вмісту