Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Друзі! Читати книги і переноситися в цікаві світи, що виникають в уяві письменників, – що може бути краще?!

Але, чи виникало у вас коли-небудь бажання самим взятися за перо і подарувати світові нову захоплюючу історію? А якщо й виникало, то, можливо, вас зупиняло незнання як це бажання втілити в життя?! То як же “народжуються” письменники? Звідки вони знають, як зробити свою мрію реальністю?

Якщо хочете отримати відповідь на ці питання, приходьте до нашої бібліотеки на зустріч з “новонародженим”, але вже справжнім письменником – нашим земляком-краматорцем  Кирилом Курочкою. Він дійсно знає, як можна втілити свою мрію в життя, адже Кирило, не дивлячись на свій вік (а йому – всього 14), не тільки намріяв, але й написав та видав свою першу книжку “Потойбіус”!

А допомогла йому в цьому команда проекту «Здійсни мрію» та письменниця Мія Марченко, яка виступила ментором і співавтором його твору. “Чарівники” з видавництва “Книголав” взялися за видавництво книги юного письменника і зробили свою справу на відмінно Хлопець навіть презентував «Потойбіус» на цьогорічному Львівському форумі видавців!

Книжка «Потойбіус» занурить читачів у пригоди звичайного хлопця Бартза, з планети Земліус. Його пригоди починаються однієї спекотної днини, і життя хлопчика змінюється назавжди.
На далекій планеті Потойбіус Верховний Чаклун Дарккурс використовує могутні чари, щоб захопити магічну енергії Земліусу. Але чари відчинили портал, крізь який у Потойбіус потрапляє Бартз. Для хлопчика розпочинається нове і незвичне життя…

Запрошуємо читачів на зустріч з юним письменником та презентацію книги “Потойбіус”, яка відбудеться 5 листопада о 14.00 у рамках IV літературно-мистецького фестивалю “Кальміюс”.

Мрійте! Обов’язково мрійте, і тоді ваші мрії збудуться!

Перейти до вмісту