Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Сьогодні, в межах  літературно-мистецького фестивалю «Кальміюс», відбулась творча  зустріч наших читачів з українським  дитячим письменником Жаком Жаб’є ,  який презентував дітям свою книжку  «Людина-восьминіжка». Крім читачів бібліотеки, на захід завітали ще й учні  Краматорської української  гімназії, ЗОШ № 22 та ліцею «Успіх».

   

   

Жак Жаб’є – це псевдо Олега Жовтанецького, викладача кафедри філософії мистецтв Львівського національного університету ім. І.Франка.  За фахом він економіст, та, попри це, – обдарований і цікавий дитячий поет, якому дуже подобається писати вірші та видавати книги для дітей. Його перша дитяча книжка “Баранцеві сниться лука” одразу ввійшла до переліку кращих видань від львівських видавництв.

Олег Жовтанецький – відкрита й дуже комунікабельна людина, він феноменально легко спілкується з дитячою аудиторією. Влаштувавши  гуртові голосні читання своєї нової книжки “Людина- восьминіжка”, поет приємно здивував дітей ще й чудовою грою на дримбі. Присутні також мали змогу переглянути книжку “Людина- восьминіжка” в анімації, зазирнувши на KidStory – чудовий Інтернет майданчик, який створює найцікавіші аудіокнижки з анімацією для дітей різного віку.

Після зустрічі письменник люб’язно подарував нашій бібліотеці свою книжку з автографом та сфотографувався  з дітьми на згадку.

А ми з читачами з нетерпінням чекатимемо на нові книжки пана Жака Жаб’є!

Перейти до вмісту