Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Літературно-мистецький фестиваль “Кальміюс” приніс Краматорську багато цікавих культурних подій, однією з яких стала презентація книги “Потойбіус” юного краматорського автора – дев’ятикласника Кирила Курочки. Це перша книга Кирила, його мрія, здійснити яку йому вдалося завдяки проєкту “Здійсни мрію!” від 1+1 медіа і благодійного фонду «Ти не один». Кирилові випала нагода не тільки надрукувати книжку, але й отримати професійні поради від письменниці Мії Марченко, яка стала його менторкою та співавтором у цьому проєкті. Книга, видана видавництвом “Книголав”, навіть потрапила до цьогорічного Форуму видавців, який проходить щорічно у Львові й збирає силу-силенну письменників, книговидавців та читачів з багатьох країн світу!

Презентація книги в рідному місті була для Кирила не тільки своєрідним актом визнання як письменника-початківця, а й можливістю поділитися з однолітками впевненістю, що мрії збуваються, якщо до їх втілення рухатися наполегливо й цілеспрямовано.

Сюжет про презентацію “Потойбіуса” в Книжчиному домі зняли й випустили в етер не менш наполегливі творці власних мрій –  учасники дитячої телешколи Time4KidsTV. Отже, дивіться!

Перейти до вмісту