Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Шановні читачі! Запрошуємо вас на зустріч з відомим українським письменником і журналістом Русланом Горовим, який презентуватиме свою нову книгу “Про людей”.

Книга Руслана Горового потрапила до списку претендентів на премію «Книга року ВВС-2019».

«Про людей» — це збірка оповідань, як видно з назви, про людей. Усі вони написані під час російсько-української війни 2014-2020 рр. За висловом автора: “… то книга про тих, хто є люди, а хто людиська. Про тих, хто підставить тобі плече завжди. І про тих, хто завжди тебе зрадить. Про абсолютно різних людей. Різних, як і все наше життя.” У книзі дуже багато присвят людям, яким письменник дуже вдячний за те, що вони були або є поруч.

Руслан Горовий – не тільки письменник і журналіст, він – головний режисер «Магнолія-ТВ», автор та керівник проєкту «Служба розшуку дітей», співзасновник видавництва «ТаТиШо», документаліст і волонтер. Р. Горовий народився та виріс у місті Конотоп, зараз живе в Києві. Невеликий час працював у краматорській газеті «Восточный проект».

З часів Євромайдану долучився до волонтерського руху, бере активну участь у діяльності Благодійного фонду «Вільні UA». Є одним з багатьох громадських діячів, хто докладає зусиль для увічнення пам’яті Дані Дідика – 15-річного громадського активіста, який став жертвою теракту під час Маршу єдності в Харкові в лютому 2015 року.

 

Перейти до вмісту