Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Свята й розваги для читачів – завжди яскраві, радісні події в житті Книжчиного дому. Ось і цього разу, напередодні Нового року, тут відбулася новорічна фантазія  “Повільно падають сніжинки біля святкової ялинки”, на яку завітали першокласники ЗЗСО № 2.

На свято до дітей завітали:  Сніговик-поштовик, Баба Яга, кумедні мишенята Міккі й Мінні Мауси  та довгоочікувані Дід Мороз зі Снігуронькою – літературні та мультяшні герої, в яких перевтілилися партнери бібліотеки – працівники відділу культурно-масової роботи краматорського Центру позашкільної роботи. Наші добрі друзі з ЦПР спільно з бібліотекою щороку дарують маленьким читачам неймовірні казкові пригоди та розваги, за що ми їм щиро вдячні.

Весело й дивовижно пройшов новорічний ранок, на якому жодному відвідувачу не довелося сумувати. Під час розважальної програми юні читачі взяли участь у різноманітних конкурсах, рухливих іграх, вікторинах, співали й танцювали. Крім яскравих вражень кожен з них отримав ще й солодкий подарунок.

 

Новий 2020 рік вже на порозі, він приніс дітворі радість і чарівні новорічні дива. А потім ми знову цілий рік з нетерпінням будемо чекати новорічне свято, казково прикрашену ялинку й нові зимові розваги.

Вітаємо наших читачів з Новим Роком та Різдвом Христовим і бажаємо всім щастя й миру, успіхів і радості та нових цікавих книжок!

 

 

Перейти до вмісту