Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Учора в Дитячій центральній бібліотеці представники Скаутської Організації ПЛАСТ міста Краматорська урочисто передали міській громаді Вифлеємський вогонь Миру. Ця акція в Книжчиному домі проходить традиційно вже 17 -й рік поспіль.

Поширення Вифлеємського вогню миру – міжнародна щорічна акція до святкувань Різдва Христового, ідея якої полягає у поширенні символічного вогню, запаленого в базиліці Різдва Христового у Вифлеємі на місці народження Ісуса Христа, по країнах Європи та Америки, а разом із Вогнем – поширення миру і злагоди в передріздвяний час. Вона розпочалася 1986 року з ініціативи ORF (Австрійского радіо). З Вифлеєму вогонь спочатку летить до Австрії, а вже звідти українські пластуни привозять його в Україну. Завдяки підтримці скаутів, кількість країн залучених у поширенні Вогню, зростає з кожним роком. Наразі в акції беруть участь представники 25 країн Європи, в від 2004 року до акції долучилися ще й бойскаути США.

Щороку проведення акції в Україні благословляють голови більшості українських Церков. Офіційна передача цього символу любові й добра в Україні відбулася в Михайлівському Золотоверхому монастирі 15 грудня. І вже звідти Вифлеємський вогонь помандрував всією Україною. Учора Вогонь миру, подолавши безліч кордонів, прибув До Краматорська. Мешканці міста та  військовослужбовці зібралися в бібліотеці, щоб взяти вогонь до своїх домівок та нашим захисникам, які стоять на захисті цілісності України.

         

Акція передачі вогню розпочалася спільним молебнем, який провів священник УПЦ отець Ігор.  Пластуни передали краматорцям Вифлеємський вогонь та привітали всіх присутніх піснею.

Щиро дякуємо всіх, хто долучився учора до цього чудового заходу, особливо команді нової ротації “СІМІС”, нашим постійним партнерам – краматорським скаутам та команді Українського розмовного клубу Файно, які перед акцією передачі вогню провели ще для наших гостей майстерку по виготовленню Різдвяної зірки. Ми раді, що ви, як зазвичай, були з нами! Нехай же ідея добра та єднання дарує всім різдвяну радість.

 

Перейти до вмісту