Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Друзі! Книжчин дім приєднався до кінопоказів фестивалю дитячого кіно “Чілдрен Кінофест” , які будуть проходити у відеозалі “КіноМишка”, що діє у нашому вільному просторі для підлітків.  Чілдрен Кінофест – це щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Дізнатися більше про фестиваль можна також на його сторінці у фейсбуку.

   

22 грудня у Лофті відбувся перший перегляд фільму “Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу”. Історія про Моллі Мун – дівчинку-сироту, що живе у притулку, дуже сподобалася нашим глядачам. ЇЇ життя складно було назвати щасливим, та одного разу все змінилося, коли до її рук потрапила таємнича стародавня книга з гіпнозу. І Моллі відкрила у собі дивовижну здатність – змушувати людей робити все, що вона забажає…

Слідкуйте за нашими оголошеннями і не пропустіть наступні перегляди.

Користуючись нагодою, хочемо подякувати організаторів переглядів фільмів за надану можливість долучитися до унікальних фільмів фестивалю.

Перейти до вмісту