Ми працюємо для вас

9.00 — 18.00

Субота — вихідний

Неділя 9.00 — 17.00

Краматорськ багатий на письменників і поетів – талановитих і самобутніх людей, які дарують нашому краєві свій талант, надихаючий і здатний проникати в серце кожної людини. Саме такою талановитою людиною була Аліна Остафійчук –  відома в нашому місті поетеса, письменниця, журналістка, лауреатка літературних премій, кандидатка економічних наук.

7 грудня їй виповнилося б сорок років, але вона трагічно загинула 9 років тому в автокатастрофі.

Під час вечора пам’яті «Застигла в вічності весна», який відбувся в Дитячій центральній бібліотеці, провідна бібліотекарка читального залу Світлана Булава, разом з читачами-учнями 8-х класів ЗОШ № 12 перегорнули сторінки біографії Аліни Остафійчук, прочитали уривки з її творів. Під час заходу були продемонстровані відеозаписи, на яких Аліна сама читає свої вірші, та рідкісні фото з особистого архіву поетеси. Також діти переглянули випуск телепередачі «Читаюче місто», присвячений творчості Аліни, та познайомились з її казкою «Ежик и одуванчик» у виконанні Народного театру книги «Еспада» (художній керівник – Олена Пєвнєва).

 

 

Гостем заходу був відомий краматорський поет Микола Супліченко  – автор книги «Неуемное солнце», присвяченої життю Аліни Остафійчук. З теплотою і болем він говорив про Аліну – цю сонячну дівчину, яка так рано покинула цей світ.

Наприкінці заходу всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Аліни Остафійчук і переглянули її книги, представлені на бібліотечній виставці «Поезії обірвана струна».

Перейти до вмісту